Інтерактивна гра збери комп'ютер. Урок – ділова гра «Складання комп'ютера

Інтерактивна гра збери комп'ютер. Урок – ділова гра «Складання комп'ютера

Урок – ділова гра «Складання комп'ютера»

Тема урока:Основні пристрої комп'ютера.

Тип уроку:урок знайомства з новим матеріалом та закріплення знову впізнаного.

Цілі уроку:

дидактична: в ігровій форміпознайомити учнів з основними пристроями комп'ютера, їх функціями та інформаційною взаємодією;

виховна: придбання учнями навичок спілкування при спільної роботи; активізація їхнього творчого мислення; посилення особистісної зацікавленості учнів; прищеплення школярам навичок самоосвіти та самовиховання;

навчальна: навчити учнів складати кросворд, шукати інформацію у книгах.

Ідея уроку.

Учням пропонується наступна ситуація ділової гри:

«У місті працюють кілька фірм – товариств з обмеженою відповідальністю (000) – зі збирання комп'ютерів на замовлення. Робота кожної фірм протягом одного конкретного дня протікає так. Розпочинається робочий день. З ранку ще немає замовлень і можна зайнятися чимось на дозвіллі, наприклад складанням кросворду з тих слів, які використовуються в роботі. Потім надходить замовлення: замовник хоче купити комп'ютер, але точно не знає, якої конфігурації має бути цей комп'ютер і яке додаткове обладнання йому потрібно. Потрібно йому в цьому допомогти».

Імітаційною моделлю в даному випадкувиступає робота фірми зі збирання та продажу комп'ютерів.

Ігровий моделлю є робочий день такої компанії.

Урок містить два основні етапи кожному з яких виконується певне завдання.

Завдання 1 - складання кросворду. На цьому етапі учні знайомляться з новими поняттями теми та складають кросворд із використанням даних понять.

Завдання 2 - Складання комп'ютера (визначення конфігурації комп'ютера). Виконуючи це завдання, учні дізнаються визначення нових понять, функціональні можливостіскладників комп'ютера, різновиду цих комплектуючих. Наприкінці виконання завдання учні повинні надати варіант конфігурації комп'ютера з обгрунтуванням, чому вони пропонують саме такий варіант.

Організація уроку.

Робоча група розбивається на кілька ігрових груп (команд) по 4 особи у кожній. Один із членів групи вибирається на роль інженера (капітана команди), інші виступають у ролі техніків. Необхідно заздалегідь запросити 3-4 експертів з числа старшокласників чи вчителів, які допомагатимуть як гравцям, так і ведучому в процесі гри: надавати консультації, перевіряти виконання завдань, стежити за правильністю відповідей та оцінювати роботу груп. Провідним є викладач інформатики, який організував гру та викладає у цій групі.

«Урок ділова - гра Складання комп'ютера Виконав: Холостов К.К. вчитель інформатики та ІКТ МОУ Ліцей місто Істра Науковий керівник: В. М. Жураковська к.п.н., доцент кафедри розвитку...»

Урок ділова - гра "Складання комп'ютера"

Виконав: Холостов К.К.

вчитель інформатики та ІКТ

МОУ Ліцей місто Істра

Науковий керівник:

В. М. Жураковська

к.п.н., доцент кафедри

розвитку освіти

Тип уроку: урок знайомства з новим матеріалом та закріплення знову

впізнаного.

Цілі уроку:

Дидактичні: в ігровій формі познайомити учнів із основними

пристроями комп'ютера, їх функціями;

Виховні: набуття учнями навичок спілкування під час спільної роботи; активізація їхнього творчого мислення; посилення особистісної зацікавленості учнів; прищеплення учням навичок самоосвіти та самовиховання.

Ігрові: навчити учнів складати кросворд, шукати інформацію у книгах.

Ідея уроку. Учням пропонується така ситуація ділової гри: " У місті працюють кілька фірм - товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) - зі збирання комп'ютерів на замовлення. Робота кожної з фірм протягом одного дня протікає так.

Розпочинається робочий день. З ранку ще немає замовлень і можна чимось зайнятися на дозвіллі, наприклад, складанням кросвордів з тих слів, які використовуються в роботі. Потім надходить замовлення: замовник хоче купити комп'ютер, але точно не знає, якої конфігурації має бути і яке додаткове обладнання до комп'ютера йому знадобиться. Треба йому у цьому допомогти”.

Імітаційною моделлю в даному випадку виступає робота фірми зі збирання та продажу комп'ютерів. Ігровий моделлю є робочий день такої фірми.



Урок містить два основні етапи, кожному з яких виконується певне завдання.

урок гра модель комп'ютер Завдання 1. - Складання кросворда. На цьому етапі учні знайомляться з новими поняттями теми та складають кросворд із використанням даних понять.

Завдання 2. - Складання комп'ютера (визначення конфігурації комп'ютера).

Виконуючи це завдання, учні дізнаються про нові поняття, функціональні можливості складових частин комп'ютера, різновиди цих комплектуючих. Наприкінці виконання завдання учні повинні надати варіант конфігурації комп'ютера з обгрунтуванням, чому вони пропонують саме цей варіант.

ОРГАНІЗАЦІЯ УРОКУ

Робоча група розбивається на кілька ігрових груп по 2-4 особи у кожній. Один із членів групи вибирається на роль інженера (капітана команди), інші виступають у ролі техніків. Необхідно заздалегідь запросити 3-4 експерти з числа вчителів, які допомагатимуть як гравцям, так і ведучому, стежити за правильністю відповіді та оцінювати роботу груп. Провідним є вчитель інформатики, який організував гру та викладає у цьому класі.

Оснащення уроку.

Кожна ігрова група повинна мати картки із зображенням комплектуючих та периферійних пристроїв, Прайс лист. Експерти повинні мати листочки із системою оцінювання. Крім того, повинні бути підготовлені смужки зі словами - комп'ютерними термінами, а також лист в Excel для складання кросворду.

Зображення комплектуючих та периферійних пристроїв можна скопіювати з Інтернету. Прайс-лист можна взяти в будь-якому магазині комп'ютерної техніки.

Правила гри.

Гра проходить у формі змагання між ігровими групами, завдання яких – набрати максимальну кількість балів, які нараховуються за правильно виконані завдання та тактовну поведінку під час гри.

Гравці можуть звертатися за консультацією до експертів.

Ведучий може впливати на хід гри, брати участь у дискусії, подаючи репліки та запитуючи.

Після закінчення гри підраховуються загальні бали, набрані за гру.

Система оцінювання.

Правильність виконання завдань оцінюється за такими критеріями:

Завдання 1 Компактність структури кросворду Правильність Раціональність Акуратність Завдання 2 Орієнтація у матеріалі Культура мови Короткість Логічність та переконливість Виділення суттєвого Вміння зацікавити слухачів Максимальна кількість балів за виконання кожного завдання – 5 балів.

Поведінка учасників гри оцінюється за такими критеріями:

Вміння спілкуватися з колегами Вміння організувати роботу в групі Вміння вкластися в часі при вирішенні завдань Уміння слухати виступи свого доповідача та доповідача іншої групи

За порушення дисципліни стягуються штрафи:

Кожне зауваження ведучого чи експерта – 1 бал Недотримання правил гри – 2 бали Грубе порушення – до 5 балів План уроку

1. Підготовчий етап- 5 хв

2. Складання кросворду - 20 хвилин

3. складання комп'ютера – 50 хвилин (для кожної групи: підготовка складання комп'ютера – 10 хвилин, розмова із замовником – 10 хвилин)

4. Підбиття підсумків уроку - 5 хвилин.

1. Підготовчий етап

Учасники займають місця в залежності від розподілених раніше ролей:

ігрові групи, експерти – консультанти, ведучий.

Ведучий повідомляє учасників дидактичної мети гри.

Ведучий: кожна з ваших груп організувала товариство з обмеженою відповідальністю. Дайте назви своєму підприємству.

Хлопці вигадують назви своїх фірм – команд.

Ведучий: У вас починається перший робочий день. Поки замовлення не надійшли, можна провести вільний час із користю – спробувати скласти кросворд за комп'ютерними термінами.

2. Упорядкування кросворду.

Гравці кожної команди сидять біля одного комп'ютера. Кожна команда отримує смужки зі словами для складання кросворду. Смужки двосторонні: з одного боку слово написано по горизонталі, з іншого боку це слово - по вертикалі. Гравці складають кросворд із цих слів - смужок на столі поруч із комп'ютером. Потім вони перемальовують кросворд на листі Excel, заздалегідь підготовлений на комп'ютері. Нумерують слова та становлять питання до кросворду у вигляді картинок.

Свої рішення команди передають експертам.

3. Складання комп'ютера Ведучий: До нашої фірми надійшло замовлення. Замовник просить зібрати комп'ютер, але не знає якої конфігурації він повинен бути і яке додаткове обладнання йому знадобиться. Цей комп'ютер замовник хоче використовувати як роботи, так ігор. Він може заплатити трохи більше 700$ (це завдання для 1 команди, інший це може бути 750, 800$ тощо.). Ваше завдання допомогти замовнику визначення конфігурації комп'ютера, тобто. допомогти визначити потужність комп'ютера, об'єм жорсткого диска, оперативної пам'яті, відеокарти, тип і розмір монітора, тип CD-диска, вид миші та клавіатури, тип принтера, сканера, наявність колонок, цифрової камери і т.п.

Умови виконання замовлення такі: з одного боку, замовник ні придбати непотрібну річ, тобто. якщо працівник фірми вважає, що сам замовник вибрав якийсь предмет, який йому насправді не стане в нагоді, то працівник повинен розумно і переконливо це довести; з іншого боку, треба стільки ж розумно і переконливо довести, що йому знадобиться саме цей предмет.

Кожна команда отримує кілька картинок із зображенням комплектуючих та периферійних пристроїв. Гравці, користуючись підручником, повинні підготуватися до того, щоб зрозуміло розповісти про те, що зображено на малюнку, чи зображений предмет є обов'язковим для роботи комп'ютера, представити його функціональні можливості.

Далі команди пропонують варіант конфігурації комп'ютера на задану суму і переконують замовника придбати комп'ютер саме такої конфігурації.

Розмови представників фірм із замовниками відбувається по черзі, один за одним. Як замовники виступають експерти. З кожною командою розмовляє один замовник. У нього є пам'ятка про те, як поводитися, про що запитувати і для яких цілей вимагати комп'ютер. Замовник повинен спілкуватися з усіма членами ігрової групи, кожен повинен щось йому пояснити. Наприкінці кожного етапу замовник оголошує, чи він задоволений сервісом даної фірми.

Приклад пам'ятки працівника фірми.

На всю суму, яку має покупець, вам потрібно запропонувати товар. У вас в наявності залишилися тільки процесори Celeron 1200. Прийшла велика партія струменевих принтерів Epson, і вам їх потрібно терміново продати.

У вас немає колонок, є тільки навушники. Оперативної пам'яті у вас залишилося лише на 128 Mb.

Приклад пам'ятки для замовника "Ви знаєте, що остання марка комп'ютера - Pentium 4. ви хочете друкувати фотографії, використовуючи комп'ютер, і слухати музику через колонки. А мишку ви хочете з великою кулею вгорі.

Ви запитуєте:

Pentium – це назва фірми, що випускає комп'ютери?

Що таке пам'ять і навіщо вона потрібна?

Яка різниця між CDROM та DVDROM?

Чим відрізняються великі монітори, схожі на куб від тонких моніторів?

У чому можна роздрукувати плакати великих розмірів?

Ви постійно цікавитеся, чому вам пропонують саме цей предмет, а не інший.

4. Підбиття підсумків уроку.

Ведучий дає загальну оцінку всім учасникам гри та кожному окремо; розбирає весь хід гри, акцентуючи увагу на вдалих та невдалих рішеннях; оцінює загальну манеру поведінки учасників гри інтерес, взаємодопомогу, нестандартність мислення, дисципліну тощо.

Крім того, бажано, щоб самі гравці висловили свою думку щодо гри.

Розміщено на Allbest.ru

Схожі роботи:

«Є. І. Рогов M=`reльн= jнlг= #!=jrlче`jeгe #`l.eлeг= Частина 1 Система роботи психолога з дітьми різного віку 4-е видання, перероблене та доповнене Книга доступна в електронній бібліотечній системі biblio-online.ru МОСКВА ЮРАЙТ УДК 159.9 ББК 88.4 Р59

«УДК 159.923.2 ФАКТОРНИЙ АНАЛІЗ ВИВЧЕННЯ МОТИВАЦІЇ ТА САМОВІДНОСИНИ СУЧАСНИХ СТУДЕНТІВ Н.Г. Макарова, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Російський університет дружби народів (Москва), Росія Анотація. У статті розмот...»

«З'єднання 3/2012 ОСВІТА ТА ТЕХНОЛОГІЇ РІЧНО НАУКОВО-МЕТОДИЧНО СПИСАННЯ ЧАС III ISSN 1314–1791 З'єднання ПЕДАГОГІЧНО НАКАЗНИЦТВО НАПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВО НАЧАЛЬНО ПІДПРИЄМСТВО НАЧАЛО ф. д-р Весела Методієва Гюрова СУ „Св. Климент Охрідський“, ФНВП, гр. Софія...» Ісаєв (Москва, НОУ ВПО «СФГА») Тел.: 8-985-151-29-58, e-mail: [email protected]АНТРОПОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЧНОГО СУПРОВІДУ ПІДЛІТКІВ І ЮНАК У...»

«МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ Державна бюджетна освітня установа вищої професійної освіти «Томський державний педагогічний університет» (ТДПУ) СТВЕРДЖУЮ Декан факультету _ Н.К. Грицкевич «_» _20_ м. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС ДНМ.05 Дитяча...»

«Основна освітня програма Державний напрям підготовки бюджетна освітня установа 44.03.01 (050100) вищої професійної освіти «Педагогічна «Волгоградська державна медична освіта», -1університет» Міністерства охорони здоров'я профіль Біологія Рос...»

2017 www.сайт - «Безкоштовна електронна бібліотека- Різні матріали»

Матеріали цього сайту розміщені для ознайомлення, всі права належать їхнім авторам.
Якщо Ви не згодні з тим, що Ваш матеріал розміщений на цьому сайті, будь ласка, напишіть нам, ми протягом 1-2 робочих днів видалимо його.

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань за темами:«Пристрій комп'ютера» та «Обробка даних та проведення розрахунків за допомогою електронних таблиць Excel» Вигляд уроку: ділова граТехнологія: ігрова технологія

Цілі уроку:

    Повторення та узагальнення знань на тему «Пристрій комп'ютера»

    Закріпити практичні вміння та навички роботи з електронними таблицями Excel та застосувати їх для вирішення реального завдання.

Правила гри

Гра проходить у формі змагання між ігровими групами, завдання яких – набрати максимальну кількість балів, які нараховуються за правильне виконання завдання та тактовну поведінку під час гри.
Ведучий – вчитель може впливати на хід гри, брати участь у дискусії, подаючи репліки та ставлячи питання.
Після закінчення гри підраховуються загальні бали, набрані групами за всю гру, та за певну суму балів (яку встановлює ведучий) кожен гравець отримує позитивну оцінку.
Максимальна кількість балів за виконання кожного із завдань – 5 балів. За порушення дисципліни стягуються штрафи.

Виконання завдання оцінюється за такими критеріями:

    Правильність виконання розрахунків;

    Правильне оформлення документа, дотримання всіх вимог, записаних у завданні – картці;

    вміння вкластися в часі під час вирішення завдання

Поведінка учасників гри оцінюється за такими критеріями:

    взаємодопомога у групі;

    вміння спілкуватися з колегами;

    вміння організувати роботу у групі;

    вміння слухати виступ свого доповідача та доповідача іншої групи.

Кількість балів за тактовну поведінку під час гри – 5, і ще кілька балів можуть бути додані на розсуд ведучого та експертів.

За порушення дисципліни стягуються штрафи:

    кожне зауваження ведучого чи експерта – 1 бал;

    недотримання правил гри – 2 бали;

    грубе порушення – до 5 балів.

План уроку

    Ознайомлення з правилами гри, опитування, заповнення бланка замовлення запрошеними гостями – 5 хв.

    Виконання замовлення та розрахунок кредиту (робота з електронними таблицями) 20 хв

    розмови із замовниками 10 хв.

    Підбиття підсумків – 5 хв.

Хід уроку

    Вчитель повідомляє тему уроку, мету уроку і що учні повинні зробити за урок.

    Учні повинні організувати комп'ютерну фірму та дати їй назву.

    Виконати замовлення для покупця – підготувати та роздрукувати рахунок на покупку комп'ютера у 2-х примірниках.

    Обчислити кредит на покупку комп'ютера

    Нарахувати з/плату своїм працівникам

    Підготовчий етап і бліц-опитування з матеріалу.

Учні розбиваються на 2 команди (2 фірми) і займають місця за різними столами.
Ігрові групи обирають 1- капітана (директор фірми), він координує роботу всієї команди та допомагає всім учасникам, 1 - представник банку, 1 - бухгалтер для розрахунку зарплати співробітникам фірми, виконавців замовлень - 4 чол. (директор також може бути виконавцем замовлень). Експерти (журі) вибираються із запрошених гостей або з числа учасників гри.

Питання для бліц - опитування:
1. Назвіть характеристики материнської плати.
2. Що на ній?
3. Назвіть параметри процесора.
4. Від характеристик яких пристроїв залежатиме швидкість роботи комп'ютера?
5. Назвіть види плат розширення та види роз'ємів для них.
6. Що враховуватимете при виборі материнської плати та процесора до неї?
7. Назвіть характеристики оперативної пам'яті?

Під час бліц – опитування учням видаються фішки за правильну відповідь. Які потім підсумовуються під час виставлення балів. Під час бліц-опитування запрошені на урок гості (чи незадіяні у грі учні) заповнюють бланки замовлення.

    Виконання замовлень.

Ведучий . До вашої фірми надійшли 2 замовлення.
Замовлення для 1-ої команди:
1-е замовлення:
Замовник просить вас зібрати йому найдешевший комп'ютер без периферійних пристроїв, але з колонками.

2-е замовлення:

    Сума замовлення ____________

    Чи потрібний сканер?____________

Замовлення для 2-ої команди:
Замовник просить вас зібрати для нього найкращий і найдорожчий комп'ютер без периферійних пристроїв, але з колонками. Монітор хоче придбати з діагоналлю 17 дюймів.
Виконуючи замовлення, використовуйте сортування даних за ціною!

2-е замовлення:
Бланк замовлення: (заповнюється запрошеними гостями)

    Сума замовлення ____________

    На основі якого процесора бажаєте придбати комп'ютер AMD чи Intel?________

    Чи потрібні колонки? __________, дорогі, середні, дешеві? (підкресліть)

    Чи потрібний принтер? __________, який?________________________

    Чи потрібний сканер?____________

    Чи бажаєте виходити в Internet?_______________

    Чи бажаєте дивитися телепередачі на комп'ютері?_____________

Ви повинні оформити в Excel рахунки та роздрукувати їх у 2-х екземплярах – один замовника, інший – для ведучого. На рахунку має бути назва вашої фірми, логотип, адреса та телефон. Для роботи в комп'ютерах вже є реальні прайс-листи (взяті в комп'ютерних фірмах).
Приклад оформлення замовлення:

Оформити замовлення в електронних таблицях Excel
наступним чином:

Логотип
та назва фірми

Адреса: Телефон

Рахунок від ________
(дата)

Найменування товару

Кількість

Ціна

Разом:

Рахунок виписав_______________________ (Прізвище І.О.)

Один із замовників бажає взяти кредит у банку на покупку комп'ютера. представники банків. Після закінчення розрахунків він повинен повідомити скільки замовник платитиме щомісяця, і скільки він переплатить у підсумку (за рік). Гравці – представники банку сідають за комп'ютери, де відкривають заздалегідь заготовлений файл у електронних таблицях Excel.

Для однієї команди:
Умови надання кредиту. Термін кредиту –12 міс.
Процентна ставка 18% річних
Плата за ведення позичкового рахунку 1,5% суми щомісячних виплат за кредитом (без урахування процентної ставки).
Покупець хоче взяти кредит на _________ руб. для покупки комп'ютера.
Розрахувати скільки платнику потрібно вносити банку щомісяця з урахуванням відсоткових відрахувань користування кредитом. Скільки він зрештою переплатить.

Для іншої команди:
Умови надання кредиту.
Термін кредиту – 6 місяців.
Процентна ставка 14% річних
Плата за ведення позикового рахунку 1,5% від суми кредиту на місяць.

Покупець хоче взяти кредит на ___________ руб. для покупки комп'ютера.

Строк кредиту

Процентна ставка за кредит

Плата за ведення позичкового рахунку

Сума кредиту

Сума щомісячних виплат (без урахування процентної ставки за користування кредитом)

Сума, сплачена за процентною ставкою за кредит протягом року

Сума, сплачена за процентною ставкою за кредит протягом місяця

Сума, сплачена за ведення рахунку на місяць

Щомісячна плата банку з урахуванням суми сплаченої за процентною ставкою та суми сплаченої за ведення позичкового рахунку

Підсумкова сума (за рік)

Переплата

Бухгалтер у цей час йде розраховувати зарплатню працівникам фірми.
Учень-бухгалтер сідає за окремий комп'ютерде заздалегідь заготовлена ​​таблиця в електронному варіанті, в якій він повинен швидко зробити розрахунки.

п/п

Прізвище ім'я по батькові

Оклад

Премія, 25%
від окладу

Прибутковий податок, 13% від окладу

Податок у Пенсійний фонд, 2%

Разом до видачі

Далі команди пропонують варіанти конфігурації комп'ютера замовникам (використовуючи реальні прайс-листи).
Розмови представників фірм-команд із замовниками відбуваються по черзі, один за одним. Замовниками виступають запрошені гості, які ставлять питання щодо наданих рахунків.

    Підбиття підсумків уроку

Ведучий дає загальну оцінку всім учасникам гри та кожному окремо; оцінюючи загальну манеру поведінки учасників гри – інтерес, взаємодопомога, нестандартність мислення, дисципліну тощо.
Крім того, бажано, щоб самі гравці висловили свою думку про гру – про її зміст, організацію, а також внесли пропозиції щодо її вдосконалення.

Сценарій уроку з теме «Збери комп'ютер»

Віковий діапазон:учні 10-11-х класів

Урок – рольова гра «Збери комп'ютер» проводиться на уроці з предмету «Інформатика та ІКТ» та уроці з відповідних розділів предмета «Економіка» (залежно від УМК).

Заплановані результати діяльності учнів під час уроку:

  1. Удосконалення методів комунікацій групи.
  2. Розширення способів інформаційного пошуку, вибір найбільш ефективних способіврозв'язання задач.
  3. Вдосконалення навичок «читання» інформації з комплектуючих виробів комп'ютера.
  4. Вміння самостійно аналізувати та інтерпретувати дані щодо вирішення прикладних завдань, пов'язаних з вибором основних комплектуючих виробів для складання персонального комп'ютерапо завданню.
  5. Вміння оформляти та представляти підсумкову інформацію у вигляді файлу електронної таблиці MS Excel та презентації.

Ключові поняття:

Архітектура персонального комп'ютера, модульний принцип організації персонального комп'ютера, призначення та функціональні характеристики основних комплектуючих виробів персонального комп'ютера, вибір основних комплектуючих виробів для комп'ютера (процесор, внутрішня пам'ять, системна плата (материнська плата), блок живлення, накопичувач на жорсткому магнітному диску, накопичувач на оптичний диск, Зовнішня пам'ять, периферійні пристрої).

Місце проведення уроку:

Комп'ютерний клас освітнього закладу

Вільний опис уроку:

Урок є узагальнюючим на тему «Архітектура персонального комп'ютера». Клас ділиться на 5 команд по 3 особи у кожній. Пропоновані ролі у команді: Експерт(відмінно розуміється на пристрої комп'ютера); Продавець-консультант(уміє переконувати, добре розуміється на пристрої комп'ютера); Покупець(Розбирається у пристрої комп'ютера найслабше у своїй групі).

Кожна команда отримує картки із завданням зібрати комп'ютер за заданими характеристиками, при цьому завдання Покупця– придбати комп'ютер у магазині з максимально точним виконанням вимог у картці завдання; завдання Продавця-консультанта- допомогти покупцеві вибрати товар, але при цьому постаратися не проґавити свою вигоду; завдання Експерта– дати неявну підказку покупцю, якщо він не згоден із пропозиціями продавця.

Підсумок уроку– захист презентації Покупцем, в якій він доводить перед класом комплектацію свого персонального комп'ютера. Як журі виступають Експерти команд, які оцінюють роботу команд із захисту презентації від 1 до 20. Найкращими командамиє ті, покупці яких набрали максимальну кількість балів.

Пропонований матеріал до уроку :

  1. Технологічна карта– є опис заняття з його етапам.
  2. Завданнярізного рівня складності.
  3. Кейси- Завдання по темі уроку практико-орієнтованого типу.
  4. Текстовий матеріалдля учнів на тему уроку.
  5. Текстові матеріаливчителі на тему уроку.
  6. Колекція елементів– містить фотографії та зображення на тему уроку та файл з описом фото та посиланнями на джерела.
  7. Посилання– URL-адреси сайтів на цю тему уроку.

Запланований результат:грамотний вибір комплектуючих виробів за завданням, розробка та захист презентації по зібраному комп'ютеру, самооцінка отриманого результату. Використовуючи архів представлених методичних розробок, вчитель самостійно вибирає матеріал, який відповідає педагогічним завданням уроку, можливостям та потребам учнів.

 

 

Це цікаво: